متامسک سرویس استیکینگ تلفیقی اتریوم را برای اعتبار‌سنجی ارزان‌تر ارائه میدهد

کیف پول محبوب MetaMask، از ابتدای هفته جاری ویژگی «استیکینگ تلفیقی» (Pooled Staking) خود را راه ان

توسط مدیر سایت در 24 خرداد 1403

کیف پول محبوب MetaMask، از ابتدای هفته جاری ویژگی «استیکینگ تلفیقی» (Pooled Staking) خود را راه اندازی کرده است. این ویژگی جدید به کاربران امکان می‌دهد تا با هر مقدار دارایی در استیکینگ اتریوم شرکت کنند.

متامسک سرویس استیکینگ تلفیقی اتریوم را برای اعتبار‌سنجی ارزان‌تر ارائه میدهد

کیف پول محبوب MetaMask، از ابتدای هفته جاری ویژگی «استیکینگ تلفیقی» (Pooled Staking) خود را راه اندازی کرده است. این ویژگی جدید به کاربران امکان می‌دهد تا با هر مقدار دارایی در استیکینگ اتریوم شرکت کنند.

کاربران متامسک با کمک ویژگی استیکینگ تلفیقی اکنون یک راه آسان برای استیکینگ اتریوم دارند.

Matthieu Saint Olive، مدیر ارشد محصول شرکت Consensys توسعه دهنده کیف پول متامسک در بیانیه ای گفت: «ولیدیتورها علاوه بر کنترل کامل ETH خود، پاداش دریافت می کنند و اتریوم را ایمن تر می کنند».

در این رابطه بخوانید‌ : اندیکاتور MACD چیست؟ و چگونه میتوان از آن استفاده کرد؟

طبق گفته Consensys، این ویژگی جدید staking در ایالات متحده یا بریتانیا در دسترس نخواهد بود. این شرکت در بیانیه خود گفت: “تیم قصد دارد آن را در این مناطق نیز به بازار بیاورد.”

به طور معمول کاربران برای استیکینگ به 32 اتریوم نیاز دارند که در قیمت فعلی بازار حدود 112.000 دلار میشود. اما اکنون با کمک سرویس‌های «تلفیقی» مانند Lido، Rocket Pool و متامسک کاربران بیشتری میتوانند به استیکینگ دسترسی داشته باشند، حتی افرادی که  کمتر از 32 ETH دارند.

این ویژگی استیکینگ متامسک برای برخی از معامله‌گران کوچکی که می‌خواهند دارایی خود را استیک کنند، معامله کنند و بر آن نظارت داشته باشند شگفت‌انگیز است.

اما Consensys در حال رقابت با همتایان خود در این صنعت است. متامسک از اولین کیف پول رمزنگاری که staking را معرفی کرده است فاصله زیادی دارد و برخی از عملکردهایی را که به تمایز پلتفرم‌های استیکینگ ادغام شده فعلی کمک کرده است را ندارد.

به طور آشکار، Lido و Rocket Pool به کاربران رسیدهایی را بابت سپرده های خود در قالب “توکن های لیکویید استیکینگ” ارائه می دهند که می توانند قرض گرفته شوند، وام داده شوند یا دوباره در پروتکل های مالی غیرمتمرکز سرمایه گذاری شوند. LST هایی مانند Lido staked ETH (stETH) از جمله دارایی های محبوب در معاملات کریپتو هستند.
این درحالی است که متامسک قصد ندارد LST خود را به عنوان بخشی از سرویس استیکینگ تلفیقی ارائه دهد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

منبع : https://nipoto.com/mag/metamask-adds-pooled-staking-for-cheaper-ethereum-validation

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن